Правила участі в прес конференції

Наші правила і умови роботи.

Прес-центр медіа-платформи ВІЛЬНА – це майданчик, на якому об’єднали зусилля і ресурси деякі Сумські ЗМІ: телекомпанія СТС, газета  « Сумщина», міські сайти.

Ми дотримуємось і впроваджуємо в життя принципи відкритості, професіоналізму, рівності та дотримання закону.

Наш головний девіз

КОЖЕН  МАЕ  ПРАВО  БУТИ  ПОЧУТИМ

Прес – центр працює щочетверга з 13-00 до 15-00. Всі, хто має важливу і цікаву інформацію, хто хоче, щоб її почули і про неї дізналось як можна більше людей, – вам до нас! Всім політичним силам, громадським об’єднанням та організаціям, активістам, представникам влади, кандидатам на виборах, пересічним громадянам ми надаємо у вказаний час безкоштовно приміщення та пакет медійного супроводу.

Медійний супровід це

  • Підготовлений та розміщений на сайті та в соцмережах спеціалістами-медійниками прес- анонс майбутньої прес- конференції.
  • Повна відео фіксація прес- конференції, зйомка та розміщення відео на нашому каналі Ютуб, сайтах і в соцмережах.
  • Підготовлений короткий огляд вашої прес- конференції і розміщений  на сайтах та в друкованих ЗМІ наших партнерів, а також підготовлена  на телеканалі СТС новина з коротким оглядом прес- конференції.
  • Весь медійний супровід і оренда приміщення – безкоштовні, в тому числі і безоплатне розміщення матеріалу – огляду прес- конференції в газетах, на сайтах і телебаченні.
  • Обсяг , місце і дати розміщення визначає наш співробітник самостійно.  За бажання особи, які проводять прес-конференцію, можуть додатково самостійно залучати інші ЗМІ і  розміщати в них матеріали, які вважає за потрібне на умовах окремих  договорів з цими ЗМІ.
  • Прес-служба центру не погоджує тексти та відео сюжети з особами, які проводили прес- конференцію.
  • Час прес-конференції для кожного учасника – не більше 30 хвилин. Додатковий час навіть за гроші не надається.
  • Прес- центр не несе відповідальності за інформацію, озвучену учасниками прес- конференції, не перевіряє її достовірність, не дає оцінок сказаному, а в разі порушення Закону України «Про інформацію» та інших законів діє згідно з вимогами законодавства.

Наші контакти:   vilna.sumy@gmail.com

Тел.  095-851-03-65  Vodafone

          098-073-57-87 Київстар