Особливості весняного призову у 2019 році

Про особливості весняного призову розповідають військовий комісар Сумського обласного комісаріату полковник Ісмаілов Валерій Шапазович, начальник відділу комплектування та призову заступник військового комісара Сумського обласного комісаріату підполковник Юрій В’ячеславович Онопко, військовий комісар Сумського міського комісаріату підполковник Михайло Григорович Притика.
Перш за все, говорячи про особливості весняного призову в 2019 році військовий комісар Сумського обласного комісаріату полковник Ісмаілов Валерій Шапазович наголосив: військові комісари не вручатимуть повісток на дільницях для голосування. Також звернувся до представників мас-медіа не поширювати подібних фейків.
Однак, на даний час існують і інші проблеми. Одна з головних проблем – міграційні процеси, багато молоді виїжджає за кордон на заробітки. Інша проблема – недостатній рівень поінформованості громадськості щодо особливостей несення військової служби, про пільги і відповідальність за ухилення від служби.
Заступник військового комісара Сумського обласного комісаріату підполковник Юрій В’ячеславович Онопко озвучив привабливі умови контрактної служби: можливість отримання матеріальної допомога, можливість отримання статусу учасника бойових дій (комунальні пільги, додаткові виплати, додаткова відпустка) та ін. Також нагадав про відповідальність, яка передбачена за ухилення від служби. У Сумській області зафіксовано до 10 кримінальних впроваджень за ухилення від служби.
Підполковник Михайло Григорович Притика звернувся до призовників і нагадав про обов’язок добровільно прийти до військкомату після оголошення про черговий призов.
Підводячи підсумки, полковник Ісмаілов Валерій Шапазович наголосив, що необхідно змінювати свідомість, армія змінилася на краще.

You may also like...