Благодійна допомога дороговартісними препаратами сумським лікарням


Про діяльність благодійного фонду «Здорова нація» на медіа-платформі «Вільна» розповів депутат Сумської обласної ради, керівник Сумського обласного виборчого штабу Анатолія Гриценка Костянтин Товстуха.
«Як ми знаємо, не завжди вистачає коштів на фінансування медичних закладів, так благодійний фонд «Здорова нація», по можливості, надає медичні препарати лікарням», – говорить Костянтин Товстуха. Благодійний фонд працює на теренах України протягом двох років, і за цей час було надано допомогу людям близько на 30 млн. грн. У Сумах цей фонд представлений з весни 2018 р.
Так, за зверненням представника благодійного фонду «Здорова нація» Костянтина Товстухи, найближчим часом медичні заклади Сумської області отримаю дороговартісний медичний препарат Рефортан 10. Цей препарат має обмежені строки використання, тож представник фонду запросив точну інформацію про необхідну кількість препарату у розрізі по лікарнях Сумської області. Було сформовано заявку на 2729 пляшечок препарату, приблизна вартість цієї допомоги 1 млн. 400 тис грн.
Як депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха тісно співпрацює з головами сільських рад, районних рад, з працівниками і керівниками медичних установ області, а отже, добре знає проблеми у медичній галузі. Зараз гостро стоїть питання фінансування ФІПів. У зв’язку з реформуванням первинної ланки медицини, фінансування ФАПів перелягає на плечі місцевих рад і дуже часто надходять звернення щодо збереження ФАПів, – говорить Костянтин Товстуха.

You may also like...

Залишити відповідь