Презентація передвиборчої програми кандидата у президенти Валентина Наливайченко


31.01. на вільній медіа-платформі кандидат у президенти Валентин Наливайченко презентував свою передвиборчу програму.
Перш за все відмітив роботу і подякував активістам і волонтерам на Сумщині, які вирішують проблеми пересічних громадян на місяцях. Так, на прикладі роботи своєї команди, і перш за все власної, лідер руху «Справедливість» демонструє, як має працювати влада.
«Я йду в Президенти з рішучою налаштованістю і конкретною програмою дій – знищити корупцію у владі», – говорить Валентин Наливайченко. Наголошує, що корумпована влада є найбільш небезпечним, шкідливим явищем для українського народу.
Наливайченко має намір: запустити антикорупційний суд, посилити кримінальну відповідальність за корупційні правопорушення представників влади, запровадити прозорі конкурси на всі посади у законодавчій і виконавчій владі, ввести жорстку заборону займатися бізнесом представникам влади.
Політик рішуче налаштований щодо розшуку і повернення викрадених в українців грошей з офшорів корумпованих можновладців. На переконання Валентина Наливайченка, першочергове завдання – очищення й оновлення влади. Друге – не давати викрадати з бюджету гроші на пенсії, зарплати, субсидії, соціальні допомоги. «Я знаю, що треба зробити! Я зможу це зробити! І зроблю, як говорю!» , – говорить Валентин Наливайченко.
Відповідаючи на запитання, Валентин Наливайченко пообіцяв створити Національний центр зі звільнення заручників, і добитися звільнення кожного політ в’язня. Крім того, за останніми домовленостями з Червоним хрестом та іншими гуманітарними організаціями, планує відновити гуманітарні програми, а також створити добре підготовлену Добровольчу армію. І всі ці дії об’єднано у плані Валентина Наливайченка з деокупації.

You may also like...