Створення і діяльність Соціал-демократичної партії

Нині в Україні функціонує понад 350 політичних партій, кількість яких продовжує зростати. 24.01. на медіа-платформі «Вільна» заступник голови Організації Соціал-демократичної партії Валерій Пасюга говорив про створення і діяльність Соціал-демократичної партії.
«Соціал-демократична партія є однією з нових партійних організацій, що з’явилася на теренах Сумщини. Раніше мала назву Партія простих людей — політична партія створена народним депутатом Сергієм Капліним. Партію було перейменовано спільним рішенням партійців після місцевих виборів з декількох причин. По-перше, бренд Соціал-демократична партії є європейським, присутній у всіх розвинених країнах світу, зокрема Іспанія, Швеція, Португалія. По-друге, ідеологію соціал-демократії підтримали всі члени партійних осередків. Також було створено всі перспективи для розвитку і розширення партійних організацій», – говорить Валерій Пасюга.
Соціал-демократична партія має осередки в усіх районах й активно співпрацює з ОТГ Сумщини. Представники партії у ВР України відстояли інтереси ОТГ Сумщини і сприяють залученню коштів на ремонт амбулаторій, шкіл, доріг.
Тож, команда Соціал-демократичної партії активно працює на розвиток і покращення усіх сфер життєдіяльності Сумщини.

You may also like...