Не втрачайте шансу перемогти: стартують обласні конкурси журналістських робіт


З метою привернення уваги та активізації сумських журналістів на медіа-платформі «Вільна» заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко та начальник відділу інформаційно-аналітичної роботи Лілія Наумова говорили про існуючі конкурс і про підсумки минулорічних конкурсів журналістських робіт.
«Визначною подією стало проведення конкурсу журналістських робіт на тему «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади», який вперше у 2018 р. було проведено в Сумській області. Цей конкурс засновано, аби стимулювати творчу працю журналістів», – говорить Тетяна Головко. Також додала, що в цьому році внесено зміни щодо строків проведення конкурсу, оскільки багато журналістів не встигли вчасно долучитися до заходу, також є бажання залучити до участі студентів кафедри журналістики та філології СумДУ.
Було представлено багато робіт з районних центрів, однак, за словами Лілії Наумової минулого року не всі журналісти знали про проведення цього конкурсу.
Також, щороку, з метою стимулювання творчої праці видатних діячів літератури, журналістики, краєзнавства, культури і мистецтва проводиться Сумська обласна літературно-краєзнавчо-мистецька премія. І до 80 річчя Сумської області планується проведення конкурсу серед учнівської молоді, з метою сприяння розвитку в школярів творчих здібностей у сфері журналістики, зазначила Тетяна Головко.
Усі бажаючі мають можливість прийняти участь у конкурсах. Більш детальну інформацію щодо умов участі можна знайти на сайті Сумської обласної ради найближчим часом.

You may also like...