Політична партія «Соціальна справедливість» вітає багатодітні сім’ї м. Сум

Напередодні Різдва і Нового Року представники політичної партії «Соціальна справедливість» відвідали за місцем проживання сім’ї, в яких виховується четверо, шестеро і десять дітей.

Члени партії ось уже більше року проводять активну роботу і допомагають найбільш вразливим верствам населення. Цього разу, закономірно, їх турбота була спрямована на дітей, на тих, для кого Новорічні свята це продовження казки, час здійснення бажань і очікуваних подарунків. Солодощі, торти, подарунки, дитячі посмішки, були на цих маленьких святах, які організовані для самих маленьких сумчан.

Родини радо приймали гостей, дітки розповідали про свої шкільні досягнення і захоплення. В одній із родин діти зараз на навчанні в училищі, а найстарший син захищає батьківщину, перебуває в зоні АТО. Представники «Соціальної справедливості» привітали дітей, подарували їм солодкі подарунки, подякували батькам за дотримання родинних цінностей, побажали їм міцного здоров’я, упевненості в майбутньому, злагоди, добробуту і благополуччя!

 

 

You may also like...